0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кингстон Месинг KS4468AL во. Широко Распространета Тапа За Бања, Четкан Никел

Кингстон Месинг KS4468AL во. Широко Распространета Тапа За Бања, Четкан Никел

DEN 8133.44
Достапно.

Од стока

Оваа славина обезбедува убавина и величественост со своите суптилни детали. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Митрополитот 8-Инчен Широко Распространета Тапа За Бања со Месинг Скокачки Прозорец и неговата избрана цврста месинг конструкција и премиум четкана завршница со никел гарантирано ќе го гламуризираат модерниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Луксузноста и елеганцијата се испорачуваат со квалитетите што се наоѓаат во оваа опрема. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Кингстон Месинг KS4468 AL 8 во. Широко Распространета Тапа За Бања, Четкана Конструкција Од Цврст Месинг Од Никел. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. Палубата планината 8 "до 16" Широко Распространета 3-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 1-7/16" Расчистување На Изливот. 5-9/16" Излив Дофат. Вклучува Појавување На Скокачки Одвод. Рачките со двојна Рачка Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница Отпорна На Корозија.

За производот

Купувачите избираат и