0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Момчиња 7. оз. Тешки Мешавина Целосна Поштенски Хауба Пакет

Момчиња 7. оз. Тешки Мешавина Целосна Поштенски Хауба Пакет

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; необложена хауба; поставени ракави; џебови за торбички; најлонски патент ЈКК; ребрести манжетни 1х1 и појас со спандекс; шиење со двојна игла низ целиот; нема извлекување за дополнителна безбедност ; Гилдан Бојс 7,75 мл. Тешка Мешавина 50/50 Целосна Патент Хауба 2 Пакет.

За производот

Купувачите избираат и