0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Астро Одмаздник ВТОРИ: Издание На Случај На Скапоцен Камен

Астро Одмаздник ВТОРИ: Издание На Случај На Скапоцен Камен

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Неверојатна 3-Д графика.Собери Плазма за размена за оружје!Огромни галаксии за освојување.Спасете ја човечката раса! Дали ќе ја спасите човечката раса Во Астро Одмаздник 2? Непријателска вонземска флота ја загрозува иднината на човештвото во ова впечатливо продолжение на класичниот аркаден стрелец! Играта ќе јами против вонземјани во жестока битка до смрт. Пилотирајте го вашиот брод низ огромни галаксии и футуристички, 3-Д нивоа. Соберете плазма и заменете ја за ново оружје.

За производот

Купувачите избираат и