0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кистоун 12, БТУ 115-В Квадратни. Фт. Прозорец Климатик Со Далечински, Бел, KSTAW12BE

Кистоун 12, БТУ 115-В Квадратни. Фт. Прозорец Климатик Со Далечински, Бел, KSTAW12BE

DEN 7199.84
Достапно.

Од стока

Лади соба до 550 квадратни метри. Клима уредот со прозорци ОД 12. Клучот не само што обезбедува гаранција од 1 година, туку гарантира дека ќе останете ладни и удобни по цена што е свесна за трошоците. Електронските контроли со LED дисплеј ви овозможуваат лесно да изберете опции со допир на копче. Lcdi кабелот за напојување СО приклучок NEMA 5-15 P користи стандарден електричен штекер ОД 115 V.

За производот

Купувачите избираат и