0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лесно Улица Цимет Удобност Лизга Онс

Лесно Улица Цимет Удобност Лизга Онс

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Циметот на лесната Улица е секојдневно лизгање на чевли со квадратни прсти со амортизирано стапало од пета до пети и скриена еластична шипка за вклопување. Дизајниран на надворешен ѓон што апсорбира удари, ќе ги третира вашите стапала до целодневна удобност. 1,5 инчен пета. Лесна Изградба На Улични Удобни Бранови. Истегнете се за вклопување и удобност. На Тренд Квадратни пети. Влошка поместена од пета до пети. Тока Орнаментика.

За производот

Купувачите избираат и