0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хермиона Светло Сликарство Стапче

Хермиона Светло Сликарство Стапче

DEN 160.00
Достапно.

Од стока

Хермиона Светло Сликарство Стапче-Официјална стока-Хари Потер. Се одликува со ултра-светол ВРВ НА ЛЕР, кој се активира со скриено копче на рачката на стапчето. Вистинската магија започнува кога ќе ја преземете бесплатната апликација. Користете ја апликацијата за да се пополните, или други волшебници и вештерки, бидејќи тие го користат стапчето при слаба осветленост за да произведат извонредни слики. Насликајте го вашето име на небото, нацртајте Свој Петронус, реплицирајте битки за дуели или рекреирајте сцени и вежбајте ги вашите најдобри магии "експелиармус", "зашеметување" и "очекувај покровителство"! ? Вистинска реплика! ? Рачно насликани и фрлени во висококвалитетна смола. ? Дизајниран со помош на скенирање на оригиналните филмски реквизити, веднаш до лузните и патините! ? Бесплатна апликација за сликање светлина! Достапно и ЗА IOS и за android системи. ? Бонус детали за апликацијата, со бесплатни упатства за преземање. ? Создадете свои слики! ? Целосна боја бренд подарок кутија пакување со врежана фолија акценти.".

За производот

Купувачите избираат и