0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Шерил 13 16 Залив Прозорец завеса прачка 20 -36

Шерил 13 16 Залив Прозорец завеса прачка 20 -36

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Украсете го третманот на прозорецот Со Единечна шипка За Завеси На Прозорецот. Секоја страна е прилагодлива од 20 " до 36", централното парче е прилагодливо од 38 " до 72". Шипки дизајнирани во индустриски стил се поврзуваат преку аголен конектор што овозможува речиси 360 степени на ротација. Лесно додајте класичен допир на третманот на вашиот прозорец со ова парче изјава. Исто така достапни како појавување на една завеса прачка. Секој сет на прачки вклучува прачка од 13/16 инчи, хардвер за монтирање, 2 аголни конектори, 6 загради и украсни завршетоци. Централното парче се прилагодува од 38 на 72 инчи и секоја страна е прилагодлива од 20 на 36 инчи. Проекција : 2.875 инчи.

За производот

Купувачите избираат и