0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кембел Хаусфелд Блаугун Комплет За Компресор

Кембел Хаусфелд Блаугун Комплет За Компресор

DEN 2239.84
Достапно.

Од стока

Компактен дизајн се вклопува во затворена кука за размена на простори за лесно складирање една година гаранција комплетот за воздушен пиштол Кембел Хаусфелд (MP514100 AV) е совршен за чистење на гаражата, работилницата и други области. Овој комплет за пушки има компактен дизајн за сместување во затворени простори и кука за закачување за лесно складирање. Вклучува безбедносна млазница, продолжна млазница, гумен врв, адаптер за надувување, заострена млазница за надувување и игла за надувување.

За производот

Купувачите избираат и