0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Цветни Леи во Холандија Од Винсент Ван Гог Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Цветни Леи во Холандија Од Винсент Ван Гог Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Овие Трендови Меѓународни Цветни Леи Во Холандија Од Винсент Ван Гог Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

За производот

Купувачите избираат и