0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Елен Елени Момчиња' Аце Фустан Крило-Врв Оксфорд Фустан Чевли

Елен Елени Момчиња' Аце Фустан Крило-Врв Оксфорд Фустан Чевли

DEN 172.64
Достапно.

Од стока

Асот На момчето Елен Елен има кул ретро стајлинг на врвот на крилото, лесен издржлив надворешен ѓон и затворање со врвки за сигурно и прилагодено вклопување. Затворање со врвки . Лесен, издржлив надворешен ѓон. Лесна нега симулирани кожа горниот дел.

За производот

Купувачите избираат и