0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Богатствата На Каролина Шнауцер Пад Пар Носители Тенџере

Богатствата На Каролина Шнауцер Пад Пар Носители Тенџере

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Каролини Богатства BB9923 PTHD Schnauzer Падот Пар На Носителите Тенџере, Жолта, 7, 5 HX7,5 W, разнобојни Пар На Тенџере Носителите кој раса специфични schnauzer уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Овој Пар Држачи за Тенџере е од колекцијата На Богатства На Каролини Есенски Лисја. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

За производот

Купувачите избираат и