0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Прв Пат Се Вклопуваат Филтер За Воздух

Прв Пат Се Вклопуваат Филтер За Воздух

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

ДЕНСО Првпат Одговара Филтер За Воздухдензо филтрите за воздух користат три последователни слоеви на медиуми за филтрирање за да заробат многу поширок опсег на големини на честички од обичните, еднослојни медиуми.Прецизно обликуваните заптивки го елиминираат бајпасот и обезбедуваат фабрички квалитетно вклопување во куќиштето за чистење воздух, правејќи ја инсталацијата ветре.ИНОВАТИВНИОТ Трислоен Дизајн НА ДЕНСО Финиот слој фаќа ситни честички нечистотија и прашина.Средниот слој фаќа честички од нечистотија и прашина со средна големина.Слојот на курсот фаќа големи честички нечистотија и прашина.Карактеристики и Придобивки : Високата стапка на проток на воздух ги подобрува перформансите и економичноста на горивотсупериорниот капацитет за задржување прашина го зголемува животниот век на филтерот максималната ефикасност го намалува абењето на моторот со фабрички квалитет спречува абразивни честички да влезат во моторот намаленото абење на моторот заменувањето на затнат филтер за воздух МОЖЕ да ги подобри ПЕРФОРМАНСИТЕ ДЕНСО Филтер За Воздух За Прв Пат.

За производот

Купувачите избираат и