0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Заштитен знак Ликовна Уметност недела Скејт Платнена Уметност Од Џош Баер, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност недела Скејт Платнена Уметност Од Џош Баер, Црна Мат, Сребрена Рамка

DEN 2601.60
Достапно.

Од стока

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "недела Скејт" Платнена Уметност Од Џош Баер, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Џош Баер. Предмет : Апстракт. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

За производот

Купувачите избираат и