0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
- ДВОЈНА ГОЛЕМИНА КАФЕАВА КОЖА-ПОГЛЕДНЕТЕ СО ДРВЕНИ НОЗЕ

- ДВОЈНА ГОЛЕМИНА КАФЕАВА КОЖА-ПОГЛЕДНЕТЕ СО ДРВЕНИ НОЗЕ

DEN 2015.68
Достапно.

Од стока

Започнете ја вашата спална соба со овој секојдневен, но современ дизајниран кревет со тапацирана платформа со големина на близнаци. Чистата недооценена елеганција на кафеавиот кожен изглед во стилот на обложено лизгање и рамката со низок профил, поддржана од богати кафеави дрвени нозе, му дава на креветот суптилен модерен ретро изглед кој лесно се вклопува со секој стил на декор. Пружината и душекот на кутијата не се вклучени и мора да се купат одделно. Препорачуваме 2 инчен низок профил кутија пролет. Вклучени се сите делови и упатства за склопување. Обложен и тапациран кревет на платформа во безвременска кафеава ткаенина со изглед на кожа / Коси тркалезни дрвени нозе нудат цврста поддршка со ретро пресврт / Бара стандардна пружина и душек со двојна големина (не е вклучена) / Поддржува до 400 фунти / сите делови со вклучени упатства за склопување.

За производот

Купувачите избираат и