0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кујнаид Променлива Брзина Кабелска Рака Блендер-KHBV53

Кујнаид Променлива Брзина Кабелска Рака Блендер-KHBV53

DEN 799.84
Достапно.

Од стока

Дизајниран за совршено пире. Овој Рачен Блендер Со Променлива Брзина Cuchenaid® има 8" отстранлива рака за мешање со сечилото од нерѓосувачки челик од 4 точки за мешање на сѐ, од смути, до млечни шејкови, супи, сосови и многу повеќе. Лесен е за употреба со прекинувачот за активирање со променлива брзина и вклучува американски патентиран штитник за отстранување за да ви помогне да ги заштитите садовите за готвење. Теглата За Мешање Без Бпа Со 3 Чаши Со капак е одлична за индивидуални работи за мешање и може да се користи за сервирање директно од или за складирање на вашата мешана креација за подоцнежна употреба. Отстранлива Рака за Свиткување од 8 инчи, со сечило од нерѓосувачки челик од 4 точки што брзо ги спојува состојките за смути, млечни шејкови, супи, хумус и многу повеќе. Преземете ја контролата врз вашите рецепти со лесен за употреба прекинувач за активирање со променлива брзина. Сад Патентиран отстранлив штитник за тава што ќе ви помогне да ги заштитите садовите за готвење при мешање. 3-чаша тегла за мешање без БПА со капак е одлична за индивидуални работи за мешање, а исто така и за сервирање или складирање за подоцнежна употреба. Моделот KHBV53 вклучува (1) Рачен Блендер Со Жици, (1) рака за блендер безбедна За Миење Садови, (1) Тегла за Мешање со Капак, (1) Штитник за Тава.

За производот

Купувачите избираат и