0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Облак Ѕвезда Ваг Повеќе Кора Помалку Печени Бисквити Во Рерна Буци Путер Од Кикирики Суво Куче Лекување, лб

Облак Ѕвезда Ваг Повеќе Кора Помалку Печени Бисквити Во Рерна Буци Путер Од Кикирики Суво Куче Лекување, лб

DEN 127.68
Достапно.

Од стока

Облак Ѕвезда Мавта Повеќе Кора Помалку Печени Бисквити Во Рерна Буци Путер Од Кикирики Сува Кучешка Ѕвезда Е семејно ориентирана компанија која започна со скромно потекло. Започна како мала операција посветена на производство на квалитетни задоволства за миленичиња направени од здрави состојки. Компанијата порасна, но нивната посветеност на квалитетот и фокусот на природните, квалитетни состојки кои исто така имаат одличен вкус не се поколеба. Мавтајте Повеќе кора Помалку задоволства го имаат целиот здрав квалитет што го очекувате Од Облак Ѕвезда, но без производи што можат да предизвикаат чувствителност кај некои кучиња. Тоа е се што кучето сака, без работите што треба да ги избегнува.Состојки : Интегрално пченично брашно, путер од кикирики, исфрлувач на цедено масло од канола, мешани токофероли (природен конзерванс).Загарантирана Анализа : Суров Протеин (мин) 12,0% Сурова Маст (мин) 6,0% Сурови Влакна (макс) 4,0% Влага (макс) 10,0% Облак Ѕвезда Мавта Повеќе Кора Помалку Печени Бисквити Во Рерна Буци Путер Од Кикирики Суво Куче, 3 фунти.

За производот

Купувачите избираат и