0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Спојката Замаец Прстен Опрема Одговара изберете: 1991-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 1983 - ФОРД РЕНЏЕР

Спојката Замаец Прстен Опрема Одговара изберете: 1991-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 1983 - ФОРД РЕНЏЕР

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Прстенестата опрема има заби кои се вклучуваат со стартниот мотор што му овозможува на моторот да се преврти и да стартува. Повторениот ангажман со стартерот резултира со истрошени или скршени заби на прстенот. Откако ќе се дијагностицира ова, прстенестата опрема мора да се замени. Атп прстенестите запчаници се дизајнирани да одговараат и да функционираат исто како и оригиналниот дел за да обезбедат издржливост и долг век на траење. Спојката Замаец Прстен Опрема Одговара Изберете : 1991-2000 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 6 Цил 4 Л 1991-2000 ФОРД РЕНЏЕР 6 Цил 4 Л 1986-1990 ФОРД РЕНЏЕР 6 Цил 2.9 Л 1986-1990 ФОРД БРОНКО ВТОРИ 6 Цил 2.9 Л 1983-1985 ФОРД РЕНЏЕР 6 Цил 2.8 Л 1974-1979 Форд Мустанг 6 цил 2,8 л 1986 Форд АЕРОСТАР 6 ЦИЛ 2,8 Л 1975-1979 ФОРД ПИНТО 6 ЦИЛ 2,8 Л 1979 МЕРКУР капри 6 Цил 2,8 Л 1975-1979 МЕРКУР Бобкет 6 Цил 2,8 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За Да Проверите.

За производот

Купувачите избираат и