0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мажи 9. оз. Крајна Памучна Пуловер Хауба Ф

Мажи 9. оз. Крајна Памучна Пуловер Хауба Ф

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

9.7 мл., 90/10 Памук/полиестер, 100% Памучен челик за лице е 85/15 памук/полиестер, Јаглен Хедер и Оксфорд Греј се 65/35 памучен полиестерпатентиран, Ниско-пилула, Висока густина На бод printpro®XP fleece Bartacked-to-натпревар drawcord Spandex-мешавина ребро манжетни jersjersey-наредени хауба со метални громови двојна игла зашиени дупки за раце џеб за Торбичка ханес менс 9.7 мл. Крајната Памук 90/10 Пуловер Хауба Ф170 (3 ПАКЕТ).

За производот

Купувачите избираат и