0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Двор Хилберт Решетки Внатрешен Надворешен Тепих, 7'10 7'10 Тркалезна, Сина Беж

Двор Хилберт Решетки Внатрешен Надворешен Тепих, 7'10 7'10 Тркалезна, Сина Беж

DEN 1080.96
Достапно.

Од стока

100% Полипропилен . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за денес?внатрешен/надворешен начин на живот. Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Моќта Се Појави Во Турција . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.

За производот

Купувачите избираат и