0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ахим ЏИ Морнингстар Затворен Безжичен Црн Винил Прозорец За Филтрирање На Светлина Мини Слепи, 72 Л 27 В

Ахим ЏИ Морнингстар Затворен Безжичен Црн Винил Прозорец За Филтрирање На Светлина Мини Слепи, 72 Л 27 В

DEN 744.64
Достапно.

Од стока

Ахим Безжичен ЏИ Морнингстар Мини слепа обезбедува филтрирање на светлината и приватноста. Направен е од пвц во тешка категорија дизајниран за приватност и се спротивставува на искривување, избледување и доделување. Црниот модерен стил на слепи прозорци има стапче за навалување и безжичен лифт. Дете И Миленичиња Безбедно! За Работа : Едноставно подигнете ја Или спуштете ја долната шина за да подигнете или спуштите миниблин, Контролирајте колку сончева светлина тече во вашата соба со извртување на стапчето за да ги отворите и затворите летвите. Скриените држачи за монтирање се дизајнирани за внатрешна, надворешна или таванска инсталација. Вклучени се сите упатства за хардвер и инсталација. Оваа ролетна ќе одговара на прозорците 3/8" (0,95 см) помали и ● " (1,27 см) пошироки од наведената големина. Ова вистинско слепило е " (1,27 см) потесно/помало од наведената големина. Вистинската големина На Летва е 1 инч. Нема Жици За Заплеткување! Дете И Миленичиња Безбедно! Нема Изложени Кабли За Подигнување. 72 Инчен Пад. Филтрирање На Светлината. Едноставно Подигнете или Спуштете Ја Долната Шина за Да Ја Подигнете И Спуштите Сенката. Навалено Стапче ги прилагодува летвите за да ја контролира светлината и приватноста. Модна Глава Со Скриени загради за полесна инсталација. Вклучени се сите упатства за хардвер и инсталација. Вистинската големина На Летва е 1 инч. Оваа ролетна ќе одговара на прозорците 3/8" (0,95 см) помали и ● " (1,27 см) пошироки од наведената големина. Ова вистинско слепило е " (1,27 см) потесно/помало од наведената големина.

За производот

Купувачите избираат и