0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Единство Комплет Автомобилски Тркала Одговара 1997-Шевролет Вложување, 4-11210-251130-001

Единство Комплет Автомобилски Тркала Одговара 1997-Шевролет Вложување, 4-11210-251130-001

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Комплетниот Комплет За Шок За Склопување На Автомобилската Предна И Задна Потпора На Единството Се Вклопува 1997-2005 Шевролет Вложување, 4-11210-251130-001 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето за инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и нуди премиум чувство за возење. Овој комплет со четири тркала ги покрива сите четири агли на вашето возило и одговара на следново : 1997-2005 Шевролет Вложување, 1997-2004 Олдсмобил Силуета, 1999-2005 Понтијак Монтана, 1997-1998 Понтијак Транспорт со забелешка : Никој Не Одговара На 1997-2005 Шевролет Вложување, 1997-2004 олдсмобилна силуета, 1999-2005 понтијак монтана, 1997-1998 Понтијак Транспорт. Подобрете Го Ракувањето. Намалете Го Времето На Опаѓање На Возилото. Не Се Потребни Посебни Алатки. Елиминирајте Ја Безбедносната Опасност од Инсталација. Целосно Собрани, Подготвени за Инсталирање. Без Исклучоци.

За производот

Купувачите избираат и