0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
РОКИ КОПЧЕ ТЕНЏЕРЕ

РОКИ КОПЧЕ ТЕНЏЕРЕ

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

КОЛОРАДО РОКИ КОПЧЕ ТЕНЏЕРЕ Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Пластика. Увезени. Графика за печатење на екранот. Мерки прибл. 8" х 8" х 6.5". Површина перат. Комплет од две саксии. Официјално лиценциран. Бренд : Спортикултура.

За производот

Купувачите избираат и