0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Новограц Од Момени Бунгалов ПУНЏА-Тепих Во Затворен Простор

Новограц Од Момени Бунгалов ПУНЏА-Тепих Во Затворен Простор

DEN 1742.40
Достапно.

Од стока

Ажурирајте го вашиот простор за живеење со чуден дизајн На Новограц Од Момени Бунгалов ПУНЏА-01 Внатрешен Тепих. Овој тепих од синтетичка полиестерска област е машина изработена за издржливост и може да се пофали со шарена и уникатна геометриска шема. Дополнителниот кадифен куп дава луксузна мекост на вашите дрвени предмети или подови од плочки. Разнобојна геометриска шема. Изработен од 100% синтетички полиестер. Машина-направена за издржлива употреба. Висина на купот : 0,75 инчи. Изберете од достапни големини. Погоден за внатрешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и