0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сензационален Експрес Гел лак За Нокти, дури и Не Розова За тоа, 0. фл оз

Сензационален Експрес Гел лак За Нокти, дури и Не Розова За тоа, 0. фл оз

DEN 207.84
Достапно.

Од стока

Сензационалниот Експресен гел-лак доаѓа во многу зачудувачки, ажурирани бои и нијанси, затоа не заборавајте да ги испробате сите. Тоа значи дека е брзо и лесно да си дадете гел-маникир дома. Мора да се користи СО ЛЕД светилка (се продава одделно). Дајте им на вашите нокти заслужено преуредување и ажурирајте ги со боја на моден тренд. Исто како што сакате : убава, мазна завршница без лепливи остатоци и отстранување е исто толку брза и лесна.33 fl oz шише гел лак ви дава над 10 сјајни маникири отпорни на оштетување. Сега сте сега подготвени да го покажете вашиот гел-маникир "направи сам" дома. Неговата уникатна формула отпорна на чипови ви дава брилијантен, долготраен маникир до 10 дена живописна боја и сјај. Лекува (стврднува) за само 30 секунди СО Сензационалната ЛАМБА ЗА ЛАК ЗА НОКТИ. Брза и лесна за употреба четка за апликатор нанесува гел лак за неколку минути со рамномерни палта. Апликацијата На Експресниот гел во еден чекор не бара врвен слој или основен слој.

За производот

Купувачите избираат и