0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жеден Пијалок Подлога, Најдобра Врска Досега

Жеден Пијалок Подлога, Најдобра Врска Досега

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Плоштад Жеден Пијалок Подлоги се убави, функционални акценти за декор на домот кои внесуваат природен елемент во домот. Секој сет од четири подлоги е направен од вистински, цврст доломит. Додадена е подлога од плута за да се обезбеди површина што не се лизга и дополнително да се заштитат масите. Прекрасните постојани уметнички дизајни се од лиценцирано печатење за да се обезбеди висок квалитет на квалитетот и уметнички дизајн. Овие подлоги ќе ги заштитат сите видови површини и ќе се заштитат од истурање. Дијаметар на подлогата 4 инчи, погоден за сите чаши, чаши или чаши. Лесно за чистење, само исплакнете со вода! Овие уникатни подлоги може да се дадат како подароци за роденден, празник, Божиќ, денот на Вљубените за мажи, жени и пријатели. Автентичен Жеден Квадрат Керамички Пијалок Подлоги Прекрасни постојани уметнички дизајни, никогаш не исчезнуваат! Поддршка од плута За Понатамошно Помагање Во Заштитата На Мебелот Спречување На Лизгање од сите површини со издржливи Подлоги За поддршка Од Плута Измерете 4" Сет Со Дијаметар од 4 за споделување и употреба.

За производот

Купувачите избираат и