0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вегас Златен Витези Налепница Совршен Сет На-Посебен Ред

Вегас Златен Витези Налепница Совршен Сет На-Посебен Ред

DEN 224.00
Достапно.

Од стока

Комплет од две лиценцирани налепници За Сечење Се направени од винил на отворено, трајно лепило, слика исечена на надворешната димензија на логото, деталите за целосна боја се печатат со 3-годишен рејтинг на отворено. Испорачано со јасна постава, јасна лента за пренос и упатства за апликација. Секоја налепница е 4 " во големина. А. Направено Од Винкрафт, Ад. Вегас Златен Витези Налепница 4х4 Совршен Сет За Сечење од 2-Специјален Редослед.

За производот

Купувачите избираат и