0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женска Симболична Нараквица За Шарм На Злото Око, Сино - Бел Кристал, Розово-Златен Тон, Една големина 5497668

Женска Симболична Нараквица За Шарм На Злото Око, Сино - Бел Кристал, Розово-Златен Тон, Една големина 5497668

DEN 175.84
Достапно.

Од стока

Сваровски Женска Симболична Нараквица За Шарм На Злото Око, Сино - Бел Кристал, Позлатен Розово-Златен Тон, една големина Земајќи ги своите знаци директно од модната писта, оваа нараквица за шарм во тренд се залага за 2019-тите повеќе е повеќе мантра. Дизајнот содржи различни симболи, вклучувајќи среќна потковица, бесконечен јазол и зло око. Полн со заштитно значење, блеска во низа тонови и кристални поставки. Позлатено парче со розово-златен тон, кое сигурно ќе додаде модерен талент на вашиот изглед, дење и ноќе. Спарете со соодветниот чокер за да одите ултра бохо.

За производот

Купувачите избираат и