0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 3пк, Мал Сонувач, 3 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 3пк, Мал Сонувач, 3 Месеци

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 3pk, Малиот Сонувач е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

За производот

Купувачите избираат и