0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Менхетен Играчка Убави Џена Жирафа Кадифен Играчка

Менхетен Играчка Убави Џена Жирафа Кадифен Играчка

DEN 311.20
Достапно.

Од стока

Меките кафени дамки на гена Жирафа не се единственото нешто што ја издвојува од останатите. Но, нејзината неодоливо мека текстура е секако нешто што никогаш нема да го заборавите. За имагинативна игра или пријатен придружник за време на гушкање, погледнете Ја Кадифената играчка Џена Жирафа! Повеќе од 30 години, Играчката Менхетен прави наградувани, висококвалитетни, едукативни играчки за вашето бебе, дете или дете. Од безвременски плишани мечиња до чудни плишани животни и неверојатно меки кадифни играчки, нашата цел е да ги обезбедиме најбезбедните и најдобрите достапни играчки. Сите наши производи, од најновите концепти до нашите временски тестирани класици, се иновативно дизајнирани да инспирираат имагинативна игра и да ги воодушеват нашите клиенти. Менхетен Играчка Убави Џена Жирафа Кадифен Играчка : Џена Жирафа кадифен играчка располага со неверојатно мека кадифен ткаенина која е неодолива на допир. Полнета животинска жирафа има пондерирано дно исполнето со пелети за да седи удобно на место. Симпатична кадифен животинска играчка за омекнување на секоја просторија и издржливо конструирана за да издржи години љубов. За сите возрасти. Само површината може да се пере. Мерки 10" високи додека седите.

За производот

Купувачите избираат и