0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Валтера Р В Р Екран Врата Крст Бар Рачка

Валтера Р В Р Екран Врата Крст Бар Рачка

DEN 511.84
Достапно.

Од стока

Рачката На Попречната Лента На Вратата на ЕКРАНОТ на ВАЛТЕРА ја штити вратата на екранот со обезбедување на алтернативна локација за притискање. Изграден е од силни, лесни материјали и лесно се прилагодува при инсталацијата. Рачката одговара на сите врати 21-5/8" до 28-5/8" широк. Вклучен хардвер. Ја штити вратата на екранот. Изработени од силни лесни материјали. Лесно прилагодлива инсталација. Одговара на сите врати помеѓу 21-5/8" до 28-5/8" ширина. Вклучен хардвер.

За производот

Купувачите избираат и