0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пекарница Нула Шеќер Пекан Чоколадо Чип Колачиња оз

Пекарница Нула Шеќер Пекан Чоколадо Чип Колачиња оз

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Воведете ги вашите пупки за вкус во небесниот хибрид На ПЕКАРНИЦАТА ВОРТМАН Нула Шеќер Пекан Чоколадни Колачиња, каде крцкавите пекани се среќаваат со богати и вкусни чоколадни чипови. Направени со вкусни чоколадни чипови, овие колачиња се убави и јасни и доаѓаат во пакет што може повторно да се затвори.Без додаден шеќер, сируп од пченка со висока фруктоза или вештачки бои или вкусови, ќе уживате во закуска со навистина бескомпромисен вкус. Недостасува само една чаша млеко или кој и да е вашиот омилен пијалок. Седнете да уживате во неспоредливото време за ужина, полно со вкусност. Најголемото нешто во врска со сето ова? Можете да уживате Во Воортман Нула Шеќерни колачиња во секое време од денот, наутро, попладне или доцна навечер. ВОРТМАН Пекарница Нула Шеќер Пекан Чоколадо Чип Колачиња се печат на крцкави совршеност со пекани. Нема вештачки бои и вкусови. Нема високо-фруктозен сируп од пченка. 20% помалку нето јаглехидрати од обичните колачиња. Уживајте Во ВООРТМАН Нула Колачиња Со Шеќер во секое време од денот со вашиот омилен пијалок. Практично пакување што може повторно да се затвори.

За производот

Купувачите избираат и