0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дики П Четкани Акрилни Термални Екипажот

Дики П Четкани Акрилни Термални Екипажот

DEN 255.84
Достапно.

Од стока

Вистински Дики Нови 3-Пакет Машки Четкани акрилни термички челични чорапи На Екипажот се дизајнирани да ги издржат најтешките услови. Иновативната технологија за плетење и четкање создава силно четкана постава од руно за супериорна мекост и удобност. Идеален за пешачење по патеки, опрема за надворешни временски услови или додаток за опрема за кампување. Дополнителното засилување во капачето за подигање обезбедува уште еден слој на заштита при носење челични чизми за прсти или тврди чевли. Челично Засилување на Прстите преку капачето на прстите. Перница со средна тежина во текот на ногата и стапалото за изолација на топлина без рефус. Мек Четкан Акрилик за дополнителна амортизирана удобност во внатрешноста на чорапот. Произведено во кина. 78% Акрилик, 16% Полиестер, 4% Најлон, 2% Спандекс.

За производот

Купувачите избираат и