0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Плејстејшн Машки Чорапи, Пакување

Плејстејшн Машки Чорапи, Пакување

DEN 207.84
Достапно.

Од стока

Додадете суптилен допир на ретро игри на вашиот секојдневен изглед со овој машки 6-пакет Чорапи За Плејстејшн. Овие чорапи до екипажот се лесни, што ги прави удобни за носење. Додадете ја зајакнатата пета и палецот и имате совршени чорапи. Официјално лиценцирана Облека За Плејстејшн; должина на екипажот, лесна мешавина од полиестер; рамно плетено; зајакната пета и прст; шест до пакување; една големина; мешавина од памук/спандекс.

За производот

Купувачите избираат и