0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Класичен Вестпорт Адирондак Столици со Преклопни Странични Маси

Класичен Вестпорт Адирондак Столици со Преклопни Странични Маси

DEN 6399.84
Достапно.

Од стока

Добредојдовте на релаксација. Издржлив материјал составен со хардвер од нерѓосувачки челик од 304 степени значи ултра ниско одржување-оставете го надвор во текот на целата година . Уште не сум сигурен? Побарајте бесплатен производ за да можете лично да ја видите бојата и составот на highwood®. Најдобро Од с,, висококвалитетната поли граѓа Од Хајвуд не апсорбира влага и одбива нечистотија и нечистотија, што го прави чистењето ветре. Всушност, многумина сметаат дека се најудобни Од сите Столчиња Со Рамен грб Адирондак. Доаѓа со 12-годишна станбена ограничена гаранција на производителот. Потребно е одредено склопување (видете водич за склопување) и собрани димензии на множеството = 170"W x 38,1"H x 33,4"D (154lbs). Најудобно Од Сите Столчиња Со Рамен грб Адирондак столчињата се тестирани на оптоварување и имаат капацитет од 500 фунти .Добредојдовте во highwood®. Истражете ја целата линија на производи highwood® за да координирате други убави и издржливи производи за да го подобрите вашиот надворешен простор за живеење. Потребно е одредено склопување и склопениот сет затемнува = 170"W x 38,1"H x 33,4"D (154lbs). Со изглед кој доликува на пристанишните градови, светилниците и песочните плажи, Класичните Столови На Вестпорт и Страничната Маса на Преклопување се идеални за забава на отворено. Класичните Столчиња Вестпорт се совршена асимилација на удобноста и стилот. Практичните Странични Маси За Преклопување На Хајвуд адирондак нудат отпечаток во вселената.

За производот

Купувачите избираат и