0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пикет Куќа Мебел Канап Троседот Сет-Троседот, Кочија И Отоманската

Пикет Куќа Мебел Канап Троседот Сет-Троседот, Кочија И Отоманската

DEN 8463.84
Достапно.

Од стока

Мебелот За Спасување На Куќата КАНАП 3 ПАРЧИЊА Софа Е совршен начин да создадете изглед на мода од висока класа во вашиот сопствен дом. Овој сет вклучува софа, кочија и отоманска, што го прави совршено трио. Овој холивудски глам дизајн се одликува со дијамантско зашиено тафтување со копчиња и шик украс на главата на ноктите за допир на напната софистицираност. Овој сет има скролувани раце и скролуван грб, додавајќи дополнителен талент на овој веќе стилски сет. Преодната боја го олеснува усогласувањето со постојниот декор. Ќе изгледате супер фенси и елегантно додека се релаксирате со удобност благодарение на полнењето на перницата од пена. •Тафтување Со Копче Со Дијамантски Бод •Скролуван Грб •Скролувани Раце •Заострени Нозе •Трим За Глава На Нокти •Преодна Боја •Темни Стапала На Еспресо.

За производот

Купувачите избираат и