0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Авалон Дома Роанок Гео Плочка Внатрешна Надворешна Површина Килим

Авалон Дома Роанок Гео Плочка Внатрешна Надворешна Површина Килим

DEN 537.76
Достапно.

Од стока

Дома во рустикални простори, како и современи, Тепихот За Внатрешна/Надворешна Површина На Авалон Хоум Роанок Е разноврсно парче акцент. Современиот геометриски дизајн ги надополнува повеќето стилови на декор и додава движење на кој било простор. Достапен по ваш избор на големина, погоден е за внатрешна и надворешна употреба. Овој килим е машински ткаен од издржлив полипропилен и е отпорен на дамки и избледување. Модерен геометриски дизајн на цврста позадина. 100% полипропилен. Машина ткаени за издржливост. Изберете од достапни големини. Отпорен на дамки и избледување.

За производот

Купувачите избираат и