0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Apple iPhone 6s Плус 16gb Отклучен GSM 4G LTE Двојадрен Телефон со ПРАТЕНИЧКА Камера-Розово Злато

Apple iPhone 6s Плус 16gb Отклучен GSM 4G LTE Двојадрен Телефон со ПРАТЕНИЧКА Камера-Розово Злато

DEN 3184.00
Достапно.

Од стока

2 отворот, 31mm Објектив и HDR. i OS, Чипсет : Apple A9, Процесор : Двојадрен 1. Камерата за вид од 12 мегапиксели снима остри, детални фотографии. Ги доловува моментите непосредно пред и по вашата слика и ја става во движење само со притискање на прст. И ви дава повратни информации во реално време во форма на суптилни славини од целосно новиот Таптички Мотор.84 GHz Твистер, ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР : Power VR GT7600 (Шест-Основни Графика). И тоа е само почеток. Димензии : 6,23 х 3,07 х 0,29 инчи, Тежина : 6,77 мл.Во моментот кога користите iphone 6s Плус, знаете дека никогаш не сте почувствувале такво нешто. Потребно Е брилијантно 4k видео, до четири пати повеќе од резолуцијата на 1080 P HD видео.

За производот

Купувачите избираат и