0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Реј Мистерио Во Акција Слика Можна Играчка И Колекционерски Со Векови Години & До

Реј Мистерио Во Акција Слика Можна Играчка И Колекционерски Со Векови Години & До

DEN 367.52
Достапно.

Од стока

Рекреирајте ја акцијата во рингот со акциони фигури На Wwe superstar! Оваа бројка од скала од 6 инчи / 15,24 см е подготвена за деца и колекционери да играат натпревари видени во понеделник Навечер Суровини, Петок Навечер, NXT И Wwe Мрежа PPVs. Со повеќе точки на артикулација, автентична прстенеста опрема и детална Технологија True FX, оваа бројка е подготвена да го потресе УНИВЕРЗУМОТ WWE. Боите и украсите може да варираат. РЕЈ Мистерио : Возрасен Опсег : 6 години И Повеќе. Секоја акциона бројка НА WWE е висока приближно 6 / 15,24 см и е во автентична "Скала На Суперѕвезда". Рекреирајте ги вашите омилени натпревари од WWE програмирање или создадете свои ривалства. Карактеристики 10-точки на артикулација за играње потези и пози со потпис. Детално со True FX технологија за лица слични на животот и автентична опрема за прстени. УНИВЕРЗУМОТ МОЖЕ да ја собере Секоја Суперѕвезда (секоја продадена одделно, предмет на достапност)!.

За производот

Купувачите избираат и