0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тренд Лабораторија Прилагодлив Ремен За Рамо Месинџер Торба За Пелени, Шеврон

Тренд Лабораторија Прилагодлив Ремен За Рамо Месинџер Торба За Пелени, Шеврон

DEN 735.84
Достапно.

Од стока

Земете ги сите најважни работи за нега на вашето бебе каде и да одите Со Лабораторијата За Трендови Шеврон Делукс Дуфел Пелена Торба. Има прилагодлив ремен и рачки за удобно носење, како и отстранливи ремени за закачување во количка. Има вкупно шест надворешни џебови за пелени, марамчиња и друго, вклучувајќи два странични џебови за шишиња за бебиња. Оваа сино-бела чанта за пелени шеврон има и шест џебови внатре за организирање на сите ваши важни предмети и внатрешен џеб со еден патент. Тренд Лабораторија Сина И Бела Шеврон Делукс Дуфел Пелена Торба : Полиестер со сива најлонска постава. Сиви рачки и прилагодлив ремен. 16" х 12" х 6". Вклучена е подлога за менување и торбичка за валкани дупки. Тренд Лабораторија дуфел пелена торба, исто така, вклучува шетач ремени. 4 надворешни џебови со патент. 6 внатрешни џебови и 1 внатрешен џеб со патент. Странични џебови за шишиња.

За производот

Купувачите избираат и