0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Lumocolor, STD3189, Брзо сушење Парична Казна Точка Постојани Маркери

Lumocolor, STD3189, Брзо сушење Парична Казна Точка Постојани Маркери

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Трајните маркери за брзо сушење со фина точка содржат мастило што нема да се размачка или размачка. Сувото Безбедно мастило овозможува маркерот да се остави без затворање со денови без сушење. Автоматското изедначување на притисокот спречува истекување на пенкалото во авионите. Компактен постојан маркер, исто така, вклучува капа со клип за прицврстување на преносни компјутери, џебови и многу повеќе. Напиши на надземни транспарентност филм или такви сјајни површини Како Цд-А/Двд-А, фотографии, транспарентност ракави, слајд рамки, кромалини, стакло, акрилик и винил. Мастилото во боја интензивно, со низок мирис, без ксилен се суши за неколку секунди, така што маркерите се идеални за леваците. Пенкало за корекција (продадено одделно) прецизно го чисти филмот од сите ознаки на Лумоколор. Избришаните области потоа можат веднаш да се забележат. Лумоколор Брзо сушење Фина Точка Постојани Маркери Стедлер Влакна Врвот Пенкало, Постојана, Парична Казна Точка, 10/BX, Црно Мастило-STD3189 : Staedtler Брзо Сушење Парична Казна Pt. Постојани Маркери. Трошоци-потрошувачки-отпад% : 0%. Рециклирана Содржина : 0%. Собранието Задолжително : Не. Рециклирани : Не. Сертификати и Стандарди : ACMI-AP.

За производот

Купувачите избираат и