0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Занаетчиски 18 13 Алуминиумски Лист За Печење

Занаетчиски 18 13 Алуминиумски Лист За Печење

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Занаетчиска помош остроумните домашни пекари и готвачи создаваат постојано неверојатна храна што се горди да им ја послужат на луѓето што најмногу ги сакаат. Тие го прават тоа со производство на најдобрите тави за печење и готвење, душеци и прибор, користејќи го нашето професионално знаење и искуство во кујната. Печете и печете јадења и десерти за забави, секојдневни оброци и многу повеќе со оваа тешка алуминиумска тава за печење со 18 мерачи и проѕирна пластична обвивка за повеќекратна употреба. Цврсто прилепувајќи се на тавата, капакот ја одржува храната свежа подолго и го олеснува складирањето или транспортот. Алуминиумските тави се загреваат рамномерно за да спречат жаришта при печење. Сите тави имаат валани рабови за одржување на ригидноста. Рабовите на тавата имаат армирана прачка за да спречат искривување.

За производот

Купувачите избираат и