0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Предатор Нов МУТАНТ Х-All Сите Терени LT38X15. 50R 128q E Лесен Камион Гума

Предатор Нов МУТАНТ Х-All Сите Терени LT38X15. 50R 128q E Лесен Камион Гума

DEN 2416.00
Достапно.

Од стока

Предатор Нов МУТАНТ X-RT LT38 X15, 50 R20 128q Eoverviewpredator ' S Нов МУТАНТ X-rt е гума за сите терени која е наменета за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци и има двоен дизајн на страничен ѕид што им овозможува на возачите да го изберат изгледот што одговара на нивното возење. Широко распоредените жлебови промовираат самочистење за доследно влечење и за заштита на обвивката од оштетување, а влечките навртки НА Новиот МУТАНТ Х-R го подобруваат држењето во длабок песок и лабава кал за цврсти перформанси надвор од патот. Дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Големите блокови на рамената обезбедуваат одлично држење во лабав песок и кал. Скалестите навртки за рамо ја подобруваат влечната сила во длабок песок и лабава кал. Дизајнот со двоен страничен ѕид обезбедува различно искуство во возењето и им овозможува на возачите да одлучат како изгледаат нивните гуми. Средниот сооднос на празнина помеѓу блоковите на шарите промовира самочистење. Големина : LT38 X15. 50 R20. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

За производот

Купувачите избираат и