0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Кафеава Камила, 6'9'

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Кафеава Камила, 6'9'

DEN 2876.64
Достапно.

Од стока

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Кафеава Камила, 6 'х 9'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

За производот

Купувачите избираат и