0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дон Панчо автентичен мексикански Дон Панчо автентична мексиканска храна тортили, еа

Дон Панчо автентичен мексикански Дон Панчо автентична мексиканска храна тортили, еа

DEN 67.52
Достапно.

Од стока

Сертифициран органски од Орегон Тилт. 190 калории по порција. УСДА органски. Орегон Тилт. Сертифициран органски од Орегон Тилт. Абсорберот на кислород мора да се отстрани пред затоплување во микробранова печка. Затоа нашите органски тортили се направени со употреба на најдобрите состојки од рецепти што се пренесуваат низ генерациите. Шпорет на врвот : Загрејте ја скара или топла чинија на 350 степени F. 8 тортили [19,2 мл (1,2 lb) 544 g] Салем, ИЛИ 97301 тортили, брашно, органски, класичен стил.Тортили, брашно, класичен стил, органски, торба 8 КТ сертифицирани органски. Резултатот е неверојатно вкусен и автентичен вкус што едноставно треба да го вкусите! . 4,5 g вкупно маснотии по порција.) Содржи пченица. Микробранова печка : Поставете 3-6 тортилја на влажна крпа и топлина во микробранова печка на високо за 45 секунди до 1 минута. Упатства за греење : пената и одделете ја секоја тортилја поединечно. Рециклирање. (10-15 секунди на високо за 1 тортилја. Затоа нашите органски тортили се прават со употреба на најдобрите состојки од рецепти што се пренесуваат низ генерациите. Загрејте една тортилја во исто време околу 20-30 секунди од секоја страна. Не-ГМО состојки. Резултатот е неверојатно вкусен и автентичен вкус што едноставно треба да го вкусите! . Не-ГМО состојки. Абсорберот на кислород го апсорбира кислородот во пакетот и служи за да ја задржи храната свежа. Во Дон Панчо ја прифаќаме вашата страст за здрав начин на живот. УСДА органски.

За производот

Купувачите избираат и