0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Scrubstar Women's Frasty Jolly Plaid V-Neck Print Scrub Top WM42T745LB

Scrubstar Women's Frasty Jolly Plaid V-Neck Print Scrub Top WM42T745LB

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Прославете ги празниците во овој врвен чистач на печатење во кој се наоѓаат Фрости снежен човек на црвено тло. Фрости се смее и игра во неговата свилена капа, копчињата нос, цевката со пченка и шал. Ажурираната силуета вклучува нежно заоблено деколте во форма на V, отвори за џебови со агол и полите на кошулата. Постојат три џебови за чување на вашите најважни работи. Направено од земја-пријателска, етичка ткаенина со многу истегнување за да се движи со вас. Официјално лиценциран производ. * Современо вклопување * деколте во форма на V * кратки ракави * Три џебови : Две предни џебови за лепенка, џеб за внатрешни работи на десната страна на носителот * bartacks на предните џебови за лепенка создаваат слотови за пенкало/инструменти за организирано складирање * полите на кошулата за полите за кошула за Стил и леснотија на движење * Пријателска за земја, етичка ткаенина * Четиристрана истегнување * Мека ткаенина финиш * Лесна грижа * Официјално лиценциран производ.

За производот

Купувачите избираат и