0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Панталони Тесна Јога Ден На Независноста Печатени Спортски Долги Секојдневни Модни Панталони

Женски Панталони Тесна Јога Ден На Независноста Печатени Спортски Долги Секојдневни Модни Панталони

DEN 204.16
Достапно.

Од стока

Големина : С Половината : 58см/22.83" Колк : 36см/14.17" Должина : 94см/37.01" Големина : М Половината : 62см/24.41" Колк : 38см/14.96" Должина : 97см/38.19" Големина : Л Половината : 66см/25.98" Колк : 40см/15.75" Должина : 100см/39.37" големина : xl половината : 70cm/27.56" колк : 43cm/16.93" должина : 105cm/41.34" големина : xxl половината : 76cm/29.92" колк : 48cm/18.90" должина : 107cm/42.13" големина : xxxl половината : 82cm/32.28" колк : 52см/20.47" должина : 109см/42.91" обезбедува лесна Удобност заедно Со способностите За апсорпција На пот И отстранување на влага. НЕ-ВИДЕТЕ ПРЕКУ : Избегнувајте да се грижите за приватноста на долната облека кога ги носите овие хеланки за да правите сквотирање, свиткување или истегнување, нашите панталони што не се гледаат преку обезбедување на безбедна покриеност. Повод : модните јога панталони претпочитаат трчање, теретана, јога, фитнес, пешачење, секаков вид тренинг или секојдневно секојдневно носење. Тоа може да направи да се чувствувате сигурни и шармантни,стилски и модни. Што чекаш,само купи го! . Внимание тука ве молиме : . 1.Измијте пред носење. 2.Рачно перење/ Машинско Перење во млака вода помалку од 30 целзиусови степени. 3.Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. црна одблесокот јога панталони за жени. хеланки за жени контрола на стомакот со џебови шорцеви. јога панталони долга должина за жени високи. панталони за жени фармерки евтини. женски хеланки шорцеви должина на коленото.

За производот

Купувачите избираат и