0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Огледало за бања Sunnybrooke, сиво

Огледало за бања Sunnybrooke, сиво

DEN 1599.84
Достапно.

Од стока

Дали вашата соба во прав, гостинска бања или мастер бања има потреба од малку TLC? Имаме совршено огледало за бања за вас! Огледалото за бања DHP Sunnybrooke ќе донесе допир на рустикален стил на фарма во вашиот дом. Совршено за вашата мастер бања, гостинска бања или просторија во прав, таа е конструирана со цврста рамка од дрво со украсно обликување и стакло од огледало. Навистина нема ништо што не ви се допадна во врска со DHP Sunnybrooke Mirror, понудено во 24 ”и 30”. Пар со појавување на DHP Sunnybrooke Vanity за да го добиете целосниот изглед! Суетите се нудат во опции со повеќекратна големина - 24 ”, 30” или 36 ” - за да се осигури дека постои совршена опција за да одговара на големината на бањата што ја реновирате. Суетите се продаваат одделно. Земете го вашиот DHP Sunnybrooke Barion Mirror сега! Хардверот што виси wallид е вклучен за брза и лесна инсталација. DHP Sunnybrooke 24 -инчен огледало за бања, сива рустикална куќа инспирирана бања огледало со декоративно обликување . Совршен за вашата мастер бања, гостинска бања или просторија за прав . Цврсто дрво конструкција со затемнето стакло од огледало. Вклучен е хардвер што виси wallид . достапен во две димензии : 24 ”или 30”. Достапно во рустикално бело, бело, сиво . димензии на производот : 24 ”l x 1.375” w x 39,5 ”ч. Нето тежина : 18,7 фунти. Димензии на испорака : 44 ”L x 27,75” W x 4 ”ч. Бруто тежина : 24,2 фунти.

За производот

Купувачите избираат и