0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
52 тапацирана ткаенина Морден софа кауч, директно раце, мека ткаенина тапацир.

52 тапацирана ткаенина Морден софа кауч, директно раце, мека ткаенина тапацир.

DEN 3199.84
Достапно.

Од стока

Направете кој било простор да се чувствува како дома со 52-инчен lovesубов. Класично стилизирани со современи квадратни раце и права перници, овој тросед со две лица додава удобен и функционален допир на секој простор за живеење. Додека градежништвото на цврсто дрво и задните перничиња се дизајнирани за трајна употреба за наредните години. Севкупна големина : 52 "x26" x 34.2 "H Тежина на производот : 57,2 фунти Тежина на пакет : 63,93 фунти големина на картон : 46,46" x 22.83 "x 14,96" Материјал за тапацир : 100% Полиестерско седиште за полнење : Пена + синусен материјал за полнење на пролетта : Материјал за рамка со синтетичко влакно : Цврсто дрво + произведено дрво дрво Видови : Еукалиптус Материјал за нога : Гума од дрво Боја на ногата : Браун фрлање перници : Без грб и седиште : задната перница е отстранлив капацитет на тежина : 300 фунти Секое седиште Минимална ширина на вратата : 15 ”. Грижа на производот : Избришете чиста со сува крпа, не користете силни чистачи на течност. Потребно е склопување : Да ниво на склопување : Делумно склопување Сите алатки Вклучени . Белешки : Сите бои на нашата веб -страница се само за референца, вистинските бои на производот може да се разликуваат малку, заради различни поставки во боја на секој уред на екранот. Повеќето од нашите софи се измерени со рака, затоа димензиите се само за повикување и може маргинално да се отстапат.

За производот

Купувачите избираат и