0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Fortune Fam 425 65T22. 165K L гума

Fortune Fam 425 65T22. 165K L гума

DEN 3873.76
Достапно.

Од стока

Fam211 од Fortune е комерцијална гума што е дизајнирана за употреба на сите позиции на камиони и автобуси. Дизајн на гума со отпорни на абење и дизајн на вратоврска се борат со неправилно носење и ја зголемуваат отпорноста на намалувања и чипови за подолг живот, а специјалната шема на шарите на FAM211 овозможува цврста влечење и перформанси во текот на целата година. Носат соединенија на отпор за подолг животен век. Дизајнот на вратоврска го намалува неправилното абење додека обезбедува одлична отпорност на сечење и чипс. Единствена шема на шара за подобрена влечење. Единствена структура на обвивка за засилени перформанси и оптимален отпечаток. Сооднос на низок празнина за подобрено абење на шара и намалено ниво на бучава. Единствено круна на круна за подобра дисперзија на топлина.

За производот

Купувачите избираат и