0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Обоени Блескави Камења Светат Во Темни Камењане Радиоактивни Ресинкреирајте Атмосферасвадбац Саксија

Обоени Блескави Камења Светат Во Темни Камењане Радиоактивни Ресинкреирајте Атмосферасвадбац Саксија

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Градина Украси Светат Во Темно Камче Свадба СЈАЈ ВО ТЕМНА ГРАДИНА КАМЧИЊА. Карактеристики : . Еколошки материјал : Флуоритот е направен од нерадиоактивна смола, која е за човечкото тело и животната средина. Ефект на сјај во темнина : од овие скапоцени камења трае околу 5 до 8 часа по изложување на сончева светлина или светлина. Уникатни Камења За Различни Декоративни Стилови : Овие камења може да се користат за да се направи патека, аквариум или градина убава и . Различни бои за да изберете : можете да ја подарите на вашето семејство, пријатели и колеги. Убава и издржлива, може да се користи долго време. МАЛИ и ПРЕНОСЛИВИ : можете да ги донесете овие сјај во темни камења леснотија на вашиот камп за одлична ноќ надвор. Опис : . Материјал : Смола. Количина : 100 парчиња/торба. Големина : 2х3см. Погоден за : саксии, растенија, патеки, земја, украс на аквариум. Вклучен Пакет : . 100 ПАРЧИЊА_ прозрачна табела за каменување : . Ефект на сјај во темнина : Од Овие Скапоцени Камења Трае Околу 5 До 8 Часа по Изложување на Сончева Светлина или Светлина. Различни Бои За Да Изберете : Можете Да Ја Подарите На Вашето Семејство, Пријатели И Колеги. Убава И Издржлива, Може Да Се Користи Долго Време. МАЛИ и ПРЕНОСЛИВИ : Можете Да Ги Донесете Овие Сјај Во Темните Камења Леснотија на Вашиот Камп За Одлична Ноќ Надвор. Уникатни Камења За Различни Декоративни Стилови : Овие Камења Може Да Се Користат За Да Се Направи Патека, Аквариум Или Градина Убава И . Еколошки Материјал : Флуоритот Е Направен Од Нерадиоактивна Смола, Која Е За Човечкото Тело И Животната Средина.

За производот

Купувачите избираат и